بهترین کمپ‌های ماهیگیری در ایران

دریاچه گهر, بهترین کمپ‌های ماهیگیری,ماهیگیری,کمپ ماهیگیری

در این مقاله کوتاه قصد داریم بهترین کمپ‌های ماهیگیری در ایران را به شما معرفی کنیم. اگر یک سفر کوتاه و کمپ دو سه روزه را برای استراحت آخر هفته و دوری از هیاهو در سر دارید، حتما تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی بهترین کمپ‌های ماهیگیری

1. دریاچه الندان

این دریاچه زیبا در استان مازندران، شهرستان کیاسر و در نزدیکی روستای الندان قرار دارد. در این منطقه علاوه بر قایق‌سواری، دوچرخه‌سواری، جنگل‌نوردی، پیاده‌روی و پیک‌نیک، می‌توان ماهی‌گیری نیز انجام داد. این دریاچه تنها از آب باران تامین شده و از هیچ رودخانه‌ای نشات نمی‌گیرد و به‌دلیل عدم وجود سکونت‌گاه در کنار آن، نه تنها آب آن دارای آلودگی نمی‌باشد بلکه قابل شرب نیز هست.

دریاچه الندان, بهترین کمپ‌های ماهیگیری,ماهیگیری,کمپ ماهیگیری

برای رسیدن به این کمپ زیبا در دل طبیعت بکر استان مازندران، می‌بایست از شهر ساری به جادۀ 70 آسیا بروید و پس از طی مسافت 60 کیلومتر، به روستای ازنی خواهید رسید که انتهای آن به دریاچۀ الندان ختم می‌شود. اطراف دریاچه مملو از درختانی بلند و جنگل‌هایی سرسبز و زیبا با چشم‌اندازی فوق‌العاده است که می‌توانید با گشت‌و‌گذار در آن، به آرامش مطلوبی دست پیدا کنید. فراموش نکنید که حتما همراه خود تمام وسایل موردنیاز کمپ شبانه از جمله وسایل ابزار ماهی‌گیری، امکانات رفاهی و پوشاک مناسب به همراه داشته باشید.

این یک محتوای ویژه است. برای مشاهده ادامه مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

 

اگر اشتراک ویژه ندارید از این قسمت تهیه نمایید!

دیدگاه شما

0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.