معرفی انواع تفنگ بادی دیانا

به جرات می توان گفت که نام آشنا ترین برند در میان تمامی برندهای تولید کننده تفنگ بادی در جهان، برند دیانا است. تفنگ بادی دیانا از دیرباز، در بین تیراندازان و شکارچیان حرفه‌ای همواره ورد زبان‌ها بوده است. تمامی محصولات برند دیانا به کیفیت، طول عمر و اصالت مشهور بوده اند. شاید شما نیز خاطراتی از پدران و پدربزرگ‌های خود داشته باشید که تفنگ بادی مارک دیانای خود را مانند یک وسیله ارزشمند دوست داشته‌اند.

این موضوع خود نشان از پیشینه مثبت و معتبر این برند در ایران دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی این کمپانی 130 ساله و انواع تفنگ بادی تولید شده توسط آن بپردازیم. اگر علاقه مند به آشنایی با تاریخچه و داستان برند دیانا هستید، تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

معرفی انواع تفنگ بادی دیانا

معرفی کمپانی دیانا

کمپانی دیانا (Diana Air Rifles) از سال 1890 در کشور آلمان شروع به کار کرد. پس از مدتی تبدیل به اولین کارخانه ساخت تفنگ بادی در این کشور شد. این کمپانی توسط یاکوب مایر (Jacob Mayer) در شهر Rastatt آلمان شروع به کار کرد و در ابتدا هدف آن تولید ملزومات فلزی آشپزخانه بود.

البته پس از گذشت مدت زمانی اندک، تولیدات این شرکت به سمت ساخت تفنگ‌های بادی رفت. در سال 1895 نخستین نمونه تفنگ بادی کمرشکن را با نام تجاری MGR روانه بازار کرد. در تمام طول این 125 سال، نام و برند دیانا چه  در آلمان و چه در سراسر دنیا به پیشرو بودن، با کیفیت، دقیق و

این یک محتوای ویژه است. برای مشاهده ادامه مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

 

اگر اشتراک ویژه ندارید از این قسمت تهیه نمایید!

دیدگاه شما

0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.