بهترین کمپ‌های ماهیگیری در ایران

دریاچه گهر, بهترین کمپ‌های ماهیگیری,ماهیگیری,کمپ ماهیگیری

در دنیای پرهیاهو و پرشتاب امروزی، سفر رفتن و برنامه‌ریزی برای آن به کاری تقریبا دشوار تبدیل شده است. سفرهای کمپینگ یکی از راه‌های پیشنهادی دنیای مدرن به عاشقان سفرگردی است.در این مقاله کوتاه قصد داریم بهترین کمپ‌های ماهیگیری در ایران را به شما معرفی کنیم. اگر رویای یک سفر کوتاه و کمپ دو سه روزه را برای استراحت آخر هفته و دوری از هیاهو در سر دارید، حتما تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی بهترین کمپ‌های ماهیگیری

1. دریاچه الندان

این دریاچه زیبا در استان مازندران، شهرستان کیاسر و در نزدیکی روستای الندان قرار دارد. در این منطقه علاوه بر قایق‌سواری، دوچرخه‌سواری، جنگل‌نوردی، پیاده‌روی و پیک‌نیک، می‌توان ماهی‌گیری هم انجام داد. این دریاچه تنها از آب باران تامین شده و از هیچ رودخانه‌ای نشات نمی‌گیرد و به‌دلیل دور بودن از سکونت‌گاه‌های موجود، آبی زلال و بدون آلودگی دارد.

دریاچه الندان, بهترین کمپ‌های ماهیگیری,ماهیگیری,کمپ ماهیگیری

2. دریاچه تار

یکی دیگر از بهترین کمپ‌های ماهیگیری دریاچه تار است. این دریاچه در استان تهران و شهرستان دماوند قرار دارد. محیط اطراف این دریاچه برای فعالیت‌هایی نظیر  ماشین‌سواری آفرود، قایق‌سواری، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی و ماهی‌گیری مناسب است. همچنین می‌توانید مدتی را در آب تمیز و خنک این دریاچه شنا کنید. وسعت این دریاچه هزار در چهارصد متر است. بهترین زمان برای کمپینگ در این منطقه،

این یک محتوای ویژه است. برای مشاهده ادامه مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

 

اگر اشتراک ویژه ندارید از این قسمت تهیه نمایید!

دیدگاه شما

0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.