مقایسه انواع چوب ماهیگیری

انواع چوب ماهیگیری و مقایسه آن ها

به سختی می توان ماهیگیری را یافت که چوب ماهیگیری نداشته باشد! البته ممکن است یک نفری باشد که فقط و فقط با تور ماهیگیری نماید اما غالب ماهیگیران حداقل یک لنسر ماهیگیری در تجهیزات خود دارند. چوب ماهیگیری در واقع یکی از اصلی ترین تجهیزاتی است که برای صید ماهی به آن نیاز خواهید داشت و تنوع بسیار موجود در بازار باعث می شود انتخاب بین انواع مختلف این وسیله کمی دشوار به نظر بیاید. از آنجاییکه گزینش لنسر ماهیگیری به عوامل مختلفی بستگی دارد، در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع چوب ماهیگیری و مقایسه انواع چوب ماهیگیری و  برشمردن ویژگی های هر کدام بپردازیم تا بتوانید از اطلاعات ذکر شده به عنوان یک مرجع مناسب برای راهنمایی خرید استفاده نمایید.

اینستاگرام شکاره

مقایسه انواع چوب ماهیگیری

انتخاب در بین انواع چوب ماهیگیری به نوع صید و موقعیت جغرافیایی صید شما بستگی دارد. به طور کل می توان گفت که هر ماهیگیر در هر منطقه ای که باشد، می تواند با داشتن 3 الی 4 لنسر تمامی نیازهای صید ماهی خود را برطرف نماید. انواع لنسر ماهیگیری عبارتند از:

  • چوب اسپینینگ:

نخستین نوع، چوب اسپینینگ است که استفاده از آن در ایران بسیار متداول است. اغلب ماهیگیران ایرانی یکی از انواع این چوب را دارند؛ چرا که این چوب به همراه چرخ اسپینیگ یا چرخ اسپول ثابت، برای صید انواع ماهی های مختلف در تمام اقلیم های ایران می تواند مناسب باشد. بهترین نوع چوب اسپینینگ،

این یک محتوای ویژه است. برای مشاهده ادامه مطلب وارد حساب کاربری خود شوید.

 

اگر اشتراک ویژه ندارید از این قسمت تهیه نمایید!

دیدگاه شما

0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.